Tambola

Kumarhane Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Octro
Herkesin yakından bildiği tombala oyunu Tambola mobil oyunu ile Android cep telefonlarına ücretsiz olarak indiriliyor.

Tambola, Android cep telefonunuza ya da tabletinize indirerek heyecan verici bir kumar oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Kumar oyunları arasında başarılı  bir yere sahip olan Tombala ile akıllı cep telefonunuzda kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Housie olarak da bilinen Tambola, bir ihtimal oyunudur.

Tambola, Octro tarafından dünyanın dört bir yanından Gerçek oyuncularla oynanan canlı çevrimiçi parti oyunudur. Her zaman ve her yerde oyunu oynayabilirsiniz. Octro stüdyosu, nesiller boyunca oynanan Hindistan'ın popüler oyunlarını geliştiriyor. Bu sefer ki başarılı oyunu da Tambola. 

Arayıcı, rastgele oluşturulmuş numarayı bir seferde arar. Oyuncular, numaralar bir arayıcı tarafından aranırken biletlerindeki sayıları işaretler. Kazanan kombinasyonun tüm sayılarını işaretleyen ilk kişidir. Tambola bileti veya kartında 3 yatay sıra/çizgi ve 9 dikey sütun olarak, toplam 27 kutu bulunur. Her sıranın üzerinde 5 sayı vardır ve dört kutu boş bırakılmıştır.

Yani bir bilette toplam 15 sayı bulunmaktadır. İlk dikey sütun, 1'den 9'a, ikinci sütun 11'den 19'a, üçüncü sütun 21'den 29'a ve son sütun 81'den 90'a kadar sayıya sahip olabilir. Tambola, Octro tarafından geliştirilen çevrimiçi multiplayer oyundur. Bu sürümde, bilinmeyen oyunculara karşı oynuyorsunuz. Bir, iki veya üç biletle oynayabilirsiniz. 

Tambola indir